Navigácia

Obsah

Objasňovanie dopravnej nehody - žiadosť o pomoc občanov

Typ: ostatné
Objasňovanie dopravnej nehody - žiadosť o pomoc občanov 1Dňa 15. 04. 2019 v dobe medzi 03:00 až 04:00 hod. na ceste I/18, v 643,2 km medzi Spišským Podhradím a obcou Nemešany (okres Levoča) pri dopravnej nehode došlo k stretu neznámeho motorového vozidla a diviačej zveri. Vodič s vozidlom po dopravnej nehode nezotrval na mieste a odišiel.

Okresný dopravný inšpektorát Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Poprade žiada občanov, ktorí boli svedkami uvedenej dopravnej nehody, aby akékoľvek informácie k dopravnej nehode oznámili na bezplatnom telefónnom čísle 158, na najbližšom útvare Policajného zboru alebo e-mailom na adrese orpzpp@minv.sk.

Zároveň Okresný dopravný inšpektorát v Poprade vzhľadom k zvýšenému nárastu udalosti v cestnej premávke s lesnou zverou vyzýva vodičov motorových vozidiel, aby počas vedenia motorového vozidla sledovali cestnú premávku a najmä dopravné značenie, ktoré upozorňuje na miesta, kde je zvýšené riziko stretu s lesnou zverou hlavne v ranných a večerných hodinách.

Príloha

Vytvorené: 30. 4. 2019
Posledná aktualizácia: 30. 4. 2019 09:27
Autor: Správca Webu